Gwarantujemy Małym i Średnim Przedsiębiorstwom ochronę przed wysokimi stawkami za energię elektryczną i paliwo gazowe.

  • Niskie zużycie wysoka marża - taką zasadą kierują się sprzedawcy energii. Im przedsiębiorstwo zużywa mniej tym większa cena za MWh. Dzięki grupie zakupowej każdy z Klientów ma tak samo niską cenę. 
  • Ochrona przed sprzedażą rezerwową  - po upływie okresu obowiązywania umowy na sprzedaż energii elektrycznej przedsiębiorstwa, które nie podpisały umowy przedłużeniowej lub nie zmieniły sprzedawcy obciążanę są dodatkowymi niepotrzebnymi kosztami. Pilnujemy, aby każdy z naszych Klientów miał zawsze rynkowe stawki i obowiązującą umowe. 
  • Ochrona przed cennikiem standardowym - Pilnujemy aby stawki za energię elektryczną i paliwo gazowe były zawsze rynkowe. Nie ma zgody na sprzedaż po cenach z cennika standardowego. Dzięki naszej usłudze Klienci płacą stawki rynkowe. 
  • Dostosowanie parametrów umowy -  Pracujemy nie tylko nad stawką za MWh, interesuje nas aby Klienci płacili jak najniej za energię elektryczną i paliwo gazowe. W tym celu badamy umowę i faktury a następnie proponujemy rozwiązania obniżające koszty. 

Adres: 
Łukasz Litwa Creative Energy
ul. Szlak 65/817                     
31-153 Kraków                     
NIP: 5170102156

Kontakt
Email: kontakt@creativeenergy.pl  Telefon: +48 728 345 445                

Mobirise free maker - Read more