drag and drop website creator
  1. Czy mogę zmienić sprzedawcę energii elektrycznej lub gazu? - Zdecydowanie tak. Uwolnienie rynku energii elektrycznej spowodowało znaczny spadek cen. Z doświadczenia wiemy, że jeśli Klient nigdy nie zmieniał sprzedawcy energii elektrycznej na pewno na tym stracił.
  2. Czy zachowam ciągłość dostaw energii elektrycznej jak zmienię sprzedawcę? - Zdecydowanie tak. Za ciągłość dostaw odpowiada dystrybutor, który przy zmianie sprzedawcy się nie zmieni. Będąc odbiorcą energii elektrycznej na południu Polski Państwa dystrybutorem energii elektrycznej jest Tauron Dystrybucja a sprzedawcą energii Tauron Sprzedaż. Przy zmianie sprzedawcy Tauron Dystrybucja pozostanie dystrybutorem i będzie odpowiadał za ciągłość dostaw energii natomiast nowy sprzedawca odpowiada za cenę.
  3. Dlaczego mam skorzystać z usług Creative Energy - Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku energii elektrycznej i gazu. Doradzamy wielu rozpoznawanym przedsiębiorstwom na wymagającym rynku energetycznym. Ceny rynkowe nieustannie ulegają zmianom, Creative Energy wykorzystując zdobytą wiedzę i doświadczenie pomaga Klientom w podpisywaniu najkorzystniejszych umów chroniąc ich przed przypadkowymi decyzjami, które w konsekwencji mogą okazać się bardzo kosztowne. Wahania cen energii elektrycznej w ostatnich 5 latach to aż 100% ceny. Dbamy aby Małe i Średnie Przedsiębiorstwa otrzymały ten sam poziom wsparcia i ochrony przed zmiennością cen co duże podmioty energochłonne jak huty czy też zakłady przemysłowe.
  4. Jakie oszczędności mogę uzyskać i ile to kosztuje? - Nasze usługi kierujemy do sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw płacących średnie miesięczne faktury w wysokości min. 2 tyś złotych. Najmniejsze oszczędności jakie generujemy to 10% w skali rocznych wydatków na energię elektryczną i gaz. Świadczone usługi są dla Państwa całkowicie darmowe. Wystarczy przesłać skany faktur na adres kontakt@creativeenergy.pl a w ciągu 24 h odezwiemy się do Państwa z propozycją rozwiązań obniżających koszty funkcjonowania Państwa firmy.

Zapytaj o cenę!

Wyślij zapytanie o cenę, a dostaniesz odpowiedź tego samego dnia. 

Adres: 
Łukasz Litwa Creative Energy
ul. Szlak 65/817                     
31-153 Kraków                     
NIP: 5170102156

Kontakt
Email: kontakt@creativeenergy.pl  
Telefon: +48 728 345 445